Jihomoravský kraj spolupracuje na  vytváření podmínek pro výcvjk záchranných psů a podílí se na spolufinancování tohoto náročného výcviku. Vedení Jihomoravského kraje podporuje Jihomoravskou brigádu jako nedílnou součást  IZS kraje. Děkujeme
Brno je statutární město, počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy, má přibližně 381 tisíc obyvatel a v jeho metropolitní oblasti žije asi 600 tisíc obyvatel. Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Největší zde pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh. K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, utvářející charakteristické panorama města a často vyobrazovaná jako jeho symbol. Druhým dochovaným hradem na území Brna je Veveří, kdysi vybudovaný nad řekou Svratkou a dnes se tyčící nad Brněnskou přehradou.

Statutární město se podílí a je součástí všech sportovních dění v jeho regionu. Výcvik záchranných psů je jednou z mnoha aktivit, které vedení města podporuje a za to mu patří poděkování. Děkujeme.MIJA AUTOCENTRUM s.r.o.
Firma vznikla v polovině roku 1993, kdy získala autorizaci prodeje a oprav vozů SUBARU. V tomto čase byli prvními prodejci SUBARU v Brně vedle našeho importéra SUBARU ČR v Praze.
Od prvopočátku  se úzce specializovali na prodej a od roku 1995 také na servis a opravy vozů SUBARU  
Subaru je již několik let součástí Jihomoravské brigády a podílí se na podpoře výcviku a výcvikových akcí, Kromě aktivní finanční účasti na akcích republikového formátu se podílí i na akcích jako je v letošním roce Pohár plemen. Děkujeme.


Kemp v srdci turistických a cyklistických stezek v překrásné přírodě Lednicko-valtického areálu.

 
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s. r. o. spolehlivým partnerem svým zákazníkům již od roku 1990. Hlavním důvodem růstu objemu výroby jsou naše požadavky na kvalitu práce a ochranu životního prostředí a kvalifikace a odpovědný přístup našich zaměstnanců.Společnost CAUDETE s.r.o. se sídlem v obci Moravský Žižkov provádí zemní mechanizované výkopové práce, demoliční práce a recyklace s využitím a odstraněním odpadů.

V roce 2008 byl v Břeclavi – městská část Poštorná v bývalém areálu MND zvaném MUNA zbudován recyklační dvůr za účelem příjmu stavebního odpadu a jeho následného zpracování. Do tohoto areálu nám byl povolen vstup za účelem výcviku záchranných psů. Tímto bychom chtěli společnosti CAUDETE s.r.o. poděkovat za vstřícnost a možnost zdokonalování našich psů při vyhledávání osob v sutinách.

Sport prima působí na českém trhu od roku 1993

Posláním firmy Asolo je vytvořit obuv, která odpovídá Vašim potřebám: od procházek k trekingu, od turistiky po nejnáročnější výstupy v ledu či těžkém terénu. Za každého počasí a v jakékoliv nadmořské výšce.Naše boty jsou navrženy pro Vaše nohy. Perfektně sedí a podpoří Vás k maximálnímu výkonu. Flexibilní, lehké a zároveň velmi odolné. Zmírní zátěž na kritických místech chodidla, nepropustí vlhkost ani chlad a umožní noze dýchat. Podešve mají výborný záběr v každém terénu a zabrání uklouznutí i při těch nejprudších sestupech.To všechno jsou důvody, proč máme tisíce spokojených zákazníků po celém světě a také proč naše značka obdržela mezinárodní ceny za kvalitu a inovaci.S firmou Asolo máme dlouholetou spolupráci a díky její kvalitní obuvi a dalším doplňkům se naši členové cítí bezpečně i nebezpečných ruinách a sutinách ve kterých se při výcviku záchranných psů pohybujeme. Děkujeme za podporu.Na trhu krmiv a chovatelských potřeb nabízíme své služby již přes 20 let. Máme za to, že ten, kdo krmiva prodává, měl by mu také rozumět. Provozuje poradnu z oblasti výživy psů a veterinární poradnu, pořádáme odborné přednášky na témata z výživy psů. V prodeji máme také klinické diety pro psy, kočky a hlodavce

Mera je německé krmivo pro psy a kočkys tradicí výroby od roku 1949. Výhradním dovozcem krmiva MERA do České s Slovenské republiky je firma REMI GROUP s.r.o. Firma REMI GROUP s.r.o. věnovala ceny do závodu Pohár plemen  2019. DěkujemeSpolečnost Blue Sky Service, s.r.o. vznikla v roce 2003, aby poskytovala služby širokému spektru zájemců o letectví.

Odborná zdatnost a nadšení zakladatelů je podpořena dlouholetou zkušeností v letectví. Dbáme především na bezpečnost a spolehlivost našich služeb. Naše podnikání stavíme na poctivých základech.

Postupný průnik do dalších segmentů leteckých služeb vede k rozvoji Blue Sky Service, s.r.o. do podoby stabilní a silné společnosti, vždy ochotné vyhovět vašim individuálním požadavkům v rámci našeho sortimentu.
Letecká společnost Blue Sky Service byla a navždy bude spojena s výcvikem záchranných psů. Jen díky vedení společnosti jsme mohli závodníkům na obou MR ZP v roce 2011 a 2017 vytvořit podmínky jaké panují v reálném akci při katastrofách a přepravovat záchranné týmy na místo zásahu letecky vrtulníkem. Děkujeme.

Aktuality

Fotogalerie

Fotogalerie Číst dále...

Online výsledky

Online výsledky můžete sledovat Číst dále...

Pokyny pro závodníky Mistrovství 2021

Pokyny pro závodníky Vážení a milí účastníci 40. Mistrovství ZP SZBK ČR z.s., dovolte několik...
Číst dále...

Harmonogram mistrovství 2021HARMONOGRAM 40.Mistrovství ZP SZBK ČR, z.s.  /  Břeclav. 15 - 17.10.2021 Pátek ...
Číst dále...

Základní informace

Vedoucí JMB SZBK:  Miloš Mazálek
milos.mazalek(at)jmbszbk.info
tel.: +420 774 505 904

Jednatel JMB SZBK: Jan Zoňa

tel.: +420 603 505 966

Výcvikář JMB SZBK: Radek Polák
Ra.polak@post.cz
tel.: +420 604 500 733

Jihomoravská brigáda SZBK ČR
Mokrá 135,
664 04 Mokrá Horákov

IČO: 70900817

Číslo účtu JmB SZBK :
2055788359 / 0800  Česká spořitelna, a.s.