POHÁR PLEMEN


Pořadatel :    11 ZBK

Typ akce :     Závod

Místo :  Trenažer IZS Poštorná UTM 33U E 634022 N 5398243

Startovné : 400 ,- Kč / psovod

Datum začátku:  So  4.6.2022 - 09:00

Datum konce:    So - 4.6.2022

Uzávěrka:          So - 14.5.2022


Vedoucí akce: Miloslav Mazálek

Telefon na vedoucího akce : +420 774505904

Mail na vedoucího akce : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Doplňující informace: Přihlášky zasílejte nejlépe v kompletní sestavě tříčlenného družstva složeného z jednoho plemene (sutina, plocha, poslušnost). Po zaplacení startovného na účet č. 2055788359/0800 bude vaše přihláška platná. Na soutěž budou  nastupovat pouze kompletní družstva jednotlivých plemen, (startovat mohou i psi bez PP , ale musí svým vzhledem odpovídat standardu daného plemene). Konečné složení družstev je plně v kompetenci pořadatele.Přihlásit se může psovod se psem bez omezení stupně zkoušky.

Propozice závodu

příjezd závodníků do 08:00hod

prezence: 08:00-08:30hod

slavnostní nástup 08:45hod

start závodu:09:00hod

Disciplíny závodu: poslušnost dle ZZP1, speciál dle ZZP1 a speciál ZTV1.

na všechny 3 části závodu nastupují členové družstva současně. Pořadí družstev bude stanoveno pořadatelem.

Závod bude probíhat v intencích národního zkušebního řádu SZBK dle ZZP1 a ZTV1 bez zápisu zkoušky. Pořadatel neručí za škody způsobené psem, ani za jeho ztrátu, zranění či uhynutí v průběhu zkoušek, psovod je povinen  mít uzavřeno pojištění viz všeobecná ustanovení NZŘ SZBK

Pořadatel má právo, po naplnění kapacity odmítnout přihlášku. O tomto svém rozhodnutí musí informovat psovoda nejpozději 10 dnů před konáním závodu.

Prostor pro příjezd a parkování je stanoven v přiloženém plánku na druhé straně

Souřadnice místa závodu jsou u přiloženého plánku

Vodu pro psa a pro sebe si závodník přiveze sám. Možnost zakoupení minerálky, kávy a ohřívané cigáry v místě závodu.

Ukončení závodu asi v 17:00 hod. Po ukončení závodu je možno přespat v areálu ve vlastních stanech, nebo po zaplacení poplatku v místnostech klubovny. Stany je možno postavit v místě parkování nebo po ukončení závodu v prostoru poslušnosti. Pokud chcete místo na stan, nebo v klubovně, rezervujte si místo na emailu vedoucího akce. Odjezd nejpozději v neděli dopoledne.

ved. brigády:Miloslav Mazálek

Závod Pohár plemen pořádá Jihomoravská brigáda z pověření Svazu záchranných brigád kynologů ČR a je pojat jako setkání psovodů zabývajících se výcvikem záchranných psů. Psovodi soutěží v tříčlenných družstvech se psy stejného plemene. Soutěží se o to, které družstvo s daným plemenem bude nejšikovnější a je to taky částečný přehled plemen vhodných k tomuto výcviku. Po vyhlášení výsledků bude meeting pro všechny zúčastněné, občerstvení zajištěno pořadatelem.

sponzoři závodu: Mija Autocentrum - prodej a servis vozidel Subaru,  Jihomoravský kraj a Lesy ČR, které poskytly areál k výcviku a pořádání závodů záchranných psů.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt na tiskového mluvčího brigády - bude mít na starosti sponzory a media.

Ing. Jan Zoňa

mob.+420603505966

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript