POHÁR PLEMEN


Pořadatel :    11 ZBK

Typ akce :     Závod

Místo :  Areál roty Boří les

Startovné : 500 ,- Kč / psovod

Datum začátku:  So  1.6.2019 - 09:00

Datum konce:    So - 1.6.2019

Uzávěrka:          So - 11.5.2019


Vedoucí akce: Miloslav Mazálek

Telefon na vedoucího akce : +420 774505904

Mail na vedoucího akce : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptDoplňující informace: Přihlášky zasílejte nejlépe v kompletní sestavě tříčlenného družstva složeného z jednoho plemene (sutina, plocha, poslušnost). Po zaplacení startovného na účet č. 2055788359/0800 bude vaše přihláška platná. Na soutěž budou  nastupovat pouze kompletní družstva jednotlivých plemen, (startovat mohou i psi bez PP , ale musí svým vzhledem odpovídat standardu daného plemene). Konečné složení družstev je plně v kompetenci pořadatele.

Přihlásit se může psovod se psem bez omezení stupně zkoušky.


Propozice závodu

příjezd závodníků do 08:00hod

prezence: 08:00-08:30hod

slavnostní nástup 08:45hod

start závodu:09:00hod


Disciplíny závodu: poslušnost dle ZZP1, speciál dle ZZP1 a speciál ZTV1.

na všechny 3 části závodu nastupují členové družstva současně. Pořadí družstev bude stanoveno pořadatelem.

Závod bude probíhat v intencích národního zkušebního řádu SZBK dle ZZP1 a ZTV1 bez zápisu zkoušky. Pořadatel neručí za škody způsobené psem, ani za jeho ztrátu, zranění či uhynutí v průběhu zkoušek, psovod je povinen  mít uzavřeno pojištění viz všeobecná ustanovení NZŘ SZBK

Pořadatel má právo, po naplnění kapacity odmítnout přihlášku. O tomto svém rozhodnutí musí informovat psovoda nejpozději 10 dnů před konáním závodu.

Prostor pro příjezd a parkování je stanoven v přiloženém plánku na druhé straně

Souřadnice místa závodu jsou u přiloženého plánku

Závodníci obdrží oběd, který je v ceně startovného, Vodu pro psa a pro sebe si závodník přiveze sám. Možnost zakoupení minerálky, kávy a ohřívané cigáry v místě závodu.

Ukončení závodu asi v 17:00 hod. Po ukončení závodu je možno přespat v areálu ve vlastních stanech. Počet míst je omezen, pokud chcete místo na stan, rezervujte na emailu vedoucího akce. Odjezd nejpozději v neděli dopoledne.


Miloš Mazálek

 mapa příjezdu:


mapa areálu